Makine Mühendisliği | Mechanical Engineering

BiLgiSayar Laboratuarı => Web Tasarım Dilleri => Konuyu başlatan: seo2kirli üzerinde Ağustos 21, 2015, 12:47:58 ÖÖKonu Başlığı: Kurumsal Web Tasarım
Gönderen: seo2kirli üzerinde Ağustos 21, 2015, 12:47:58 ÖÖ
kurumsal web tasarım (http://www.kirlibeyaz.co) alanında sorunsuz ilerlerken kirlibeyaz blog içerisinde kurumsal web tasarım nedir ? sorusunu cevaplamaya çalıştık. Verdiğimiz bilgiler içerisinde hem iç dünyamızda hem de dış dünyamızda bir internet sitesinin yapımının nasıl oalcağını sizlere anlatırken zaten bunların nromalden daha fazla detaylı şekilde anlatacağımızı biliyrorduk. O yüzden makale biraz uzun sürdü :)

Bununla birlikte krilibeyaz içerisinde kurumsal web tasarım anlamında tüm bunların dışında daha fazla eğitim ve videolu eğtiimlerle beraber daha kaliteli içerikleri sizlere sunmaya çalışıyor olacağız. Bu işlemlerin , paylaşılan makalelerin sonucunda hem herkes kurumsal web tasarım konusunda bilgi sahibi olmuş olacak hemde bununla birlikte insanlar kendi tasarımlarını daha iyi oluşturmaya çalışacaklar. Tüm bunların ortalıkta daha fazla olduğunu söylemek yerine http://www.kirlibeyaz.co (http://www.kirlibeyaz.co) gerçekten çalışan insanların web tasarım yapabileceğini sizlere söylemek istiyorum.

Herşeyden önce interneetten araştırma yaparak hem bloglar üzerindeki sorunları çözeiblir hemde bununla beraber araştırmalarınızı sorunsuz biçimde ilerletebilirsiniz diye düşünüyorum.

(http://www.kirlibeyaz.co/images/workplace.jpg)